Kanada Vizesi Başvuru Formu

Kanada Vizesi Başvuru Formu – Kanada Vize Rehberi

Kanada’ya gitmek isteyenlere lazım olan Vize Başvuru Formu, Kanada Konsolosluğu tarafından bizzat hazırlanmış olup, Kanada vizesi isteyen kişilere ülke hakkında bilgiler vermektedir. Kanada’ya girmek isteyen bir kişinin kesinlikle bu başvuru formunu doldurması gerekir. Kanada vize başvurusu için ilk önce vize başvuru formu yapılması gereklidir.
Bu vize başvuru formunda kesinlikle herhangi bir yalan bilgi bulunmamalı ve eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra bu başvuru formunu hiçbir zaman yanınızdan ayırmamalısınız. Kanada vize başvurusu yapan kişiler hakkında bilgileri bu başvuru formu ile öğrenen Kanada Konsolosluğu bu formda herhangi bir eksik veya yanlış bilgi görürse başvuruyu reddeder. Bununla beraber başvuru için gerekli bütün evraklar ile başvuru formundaki bilgilerin aynı olmasına dikkat ediniz. Vize başvurunuzun reddedilmemesi için formda yalan bir bilgi veya başvuru evraklarına uymayan bir bilgi bulunmamalıdır.
Kanada vize başvuru formunun Uluslararası Prosedür de kullanılmış bir belgedir. Bunun için belgenizde sahte bilgi bulundurmanız durumunda suç unsuru olduğunu unutmamalısınız. Başvuru formunuzda bulunan eksik veya sahte bilgiler vize işlemlerinizin iptal edilmesine neden olurken bununla kalmayıp ceza almanıza da neden olacaktır. Bu cezalar ülkeye giriş ve çıkışta sorunlar yaşamanıza ve para cezası almanıza neden olabilir.
Vize başvuru formunuzu imzalandığınızda ülkeden çıkış tarihinizde çıkacağınızı, vize almış olsanız bile Kanada ülkesinin giriş hakkında garanti vermeyeceğini ve ülkeye girişinizden görevlilerin sorumlu olduğunu kabul etmiş olacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir